7. turnaj – Skupina E – chlapci
kód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledek
E01EÚt1/8/198:30OA HolešoviceGymnázium Špitálská
E02EÚt1/8/199:30Gymnazium ChodovickáSOŠ Jarov
E03EÚt1/8/1910:30OA HolešoviceSOŠ Jarov
E04EÚt1/8/1911:30Gymnázium ŠpitálskáGymnazium Chodovická
E05EÚt1/8/1912:30Gymnazium ChodovickáOA Holešovice
E06EÚt1/8/1913:30SOŠ JarovGymnázium Špitálská








8. turnaj – Skupina F – chlapci
kód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledek
F01FÚt1/15/198:30Gymnázium Jana KepleraSPŠD Masná
F02FÚt1/15/199:30ČAO Dr. Edvarda BenešeSSŠ výpočetní techniky
F03FÚt1/15/1910:30Gymnázium Jana KepleraTrivis SŠV a VOŠ
F04FÚt1/15/1911:30SSŠ výpočetní technikySPŠD Masná
F05FÚt1/15/1912:30ČAO Dr. Edvarda BenešeTrivis SŠV a VOŠ








9. turnaj – Dívky
kód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledek
H05Dívky1/25/198:30SOŠ JarovOA Praha
H06Dívky1/25/199:30Gymnázium ŠpitálskáTrivis SŠV a VOŠ
H07Dívky1/25/1910:30SOŠ JarovTrivis SŠV a VOŠ
H08Dívky1/25/1911:30Gymnázium ŠpitálskáOA Praha








10. turnaj – Skupina G – chlapci
kód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledek
G01GÚt1/22/188:30Gymnazium PísnickáSŠ elektrotechniky a strojírenství
G02GÚt1/22/189:30Škola mediální grafiky a tiskuOA Praha
G03GÚt1/22/1810:30Gymnazium PísnickáSPŠ Dopravní
G04GÚt1/22/1811:30OA PrahaSŠ elektrotechniky a strojírenství
G05GÚt1/22/1812:30Škola mediální grafiky a tiskuSPŠ Dopravní









11. turnaj – Skupina F – chlapci
kód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledek
F06F3/8/198:30Gymnázium Jana KepleraSSŠ výpočetní techniky
F07F3/8/199:30ČAO Dr. Edvarda BenešeSPŠD Masná
F08F3/8/1910:30SSŠ výpočetní technikyTrivis SŠV a VOŠ
F09F3/8/1911:30Gymnázium Jana KepleraČAO Dr. Edvarda Beneše
F10F3/8/1912:30SPŠD MasnáTrivis SŠV a VOŠ


12. turnaj – Dívky
kód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledek
H09Dívky3/22/198:30SOŠ JarovOA Praha
H10Dívky3/22/199:30Gymnázium ŠpitálskáTrivis SŠV a VOŠ
H11Dívky3/22/1910:30OA PrahaTrivis SŠV a VOŠ
H12Dívky3/22/1911:30SOŠ JarovGymnázium Špitálská
















13. turnaj – Skupina G – chlapci
kód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledek
G06GÚt3/19/188:30Gymnazium PísnickáOA Praha
G07GÚt3/19/189:30Škola mediální grafiky a tiskuSŠ elektrotechniky a strojírenství
G08GÚt3/19/1810:30OA PrahaSPŠ Dopravní
G09GÚt3/19/1811:30Gymnazium PísnickáŠkola mediální grafiky a tisku
G10GÚt3/19/1812:30SŠ elektrotechniky a strojírenstvíSPŠ Dopravní
















14. turnaj – Předkolo play off – chlapci
kód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledek
P01Play off3/29/198:30F1G3
P02Play off3/29/199:30F2G2
P03Play off3/29/1910:30F3G1
P04Play off3/29/1911:30F4F5












15. turnaj – Dívky – Finále
kód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledek
H13SemifináleÚt4/2/198:30H1H4
H14SemifináleÚt4/2/199:30H2H3
H15O 3. místoÚt4/2/1910:30prohraný H21prohraný H22
H16FináleÚt4/2/1911:30výhra H21výhra H22
















Finále – chlapci
kód utkánískup.dendatumčasdomácíhostévýsledek
P05Finále4/12/197:00E1výhra P04
P06Finále4/12/198:00E2výhra P03
P07Finále4/12/199:00E3výhra P02
P08Finále4/12/1910:00E4výhra P01
P09Finále4/12/1911:00výhra P05výhra P08
P10Finále4/12/1912:00výhra P06výhra P07
P11Finále4/12/1913:00výhra P09výhra P10